Dziesiąty raz w Gliwicach!

  A jednak! Coroczne święto wuefu w zwiększonym wymiarze czasowym ponownie odbędzie się w Gliwicach; chodzi, oczywiście, o Rajd Miejski 360°. W tym roku impreza rozgrywana będzie już po raz dziesiąty - w związku z tym intensywnie myślimy, jak by ten okazały jubileusz uczcić.

  Na początek - najważniejsze informacje; zawody odbędą się w dniach 11-12 maja 2019. Gdzie? W Gliwicach, oczywiście, bo gdzież by indziej... Schemat zawodów - identyczny, jak rok i dwa lata temu, czyli: pierwszy dzień (sobota, 11 maja) to zmagania dwuosobowych zespołów na trasie rajdowej. Niedziela (12 maja) - to czas na familijny relaks z rajdowym akcentem, czyli Trasa Rodzinna. O wszystkim można poczytać sobie w zakładce "informacje" oraz w "regulaminie".

 Ważne fakty są również takie, że limit zespołów na trasie rajdowej wynosi 150, zaś na Trasie Rodzinnej - 85. Ale - zapisy otwieramy dopiero 1.kwietnia (to nie żarcik, po prostu poniedziałek tak wypada:), zatem do tego czasu można sobie zaplanować majowy weekend na wypad do Gliwic - no i dobrać ekipę do startu w zawodach. Szczegółowe informacje, dotyczące centrum zawodów, bazy i imprez towarzyszących, pojawią się niebawem. Zresztą - wiadomości, ploteczki i pikantne szczegóły, dotyczące zawodów, publikować tu będziemy z nieznośną regularnością. To co - świętujemy jubileusz razem?...