Baza; jak również odpowiedzi na pytania

  Coraz bliżej do zawodów, coraz więcej pytań - ale i odpowiedzi staramy się udzielać na bieżąco. Po pierwsze - baza. Podobnie, jak w ubiegłym roku, bazą zawodów (czyli gawrą organizatorów oraz miejscem zasłużonego odpoczynku dla uczestników) jak również ich biurem - będzie lodowisko "Tafla" w Gliwicach. Okolica piękna, w dodatku do miejsca startu zawodów - bardzo blisko...

  I jeszcze trochę odpowiedzi na pytania rozmaite. Otóż - w tym roku nie będzie tak długiego odcinka pieszego, jak rok temu; najdłuższe deptanie wyniesie jakieś 12-13 km. To znaczy - na raz, bo w sumie będzie tego troche więcej. Ale 20 km hurtem raczej nie grozi - chyba, że ktoś się bardzo postara. Druga sprawa - rowery; jak zwykle, dominować będą odcinki asfaltowe (w końcu to rajd miejski, nie?) - ale będzie też troszkę odcinków leśno-szutrowych. Kajaki - pod koniec trasy, więc kolejek raczej nie powinno być. Rolki - jak zwykle, można wziąć pod pachę i biegać, jeśli ktoś nie umie jeździć... Szczegółów, dotyczących zadań specjalnych, tym razem nie zdradzimy. 

  To wszystko, rzecz jasna, dotyczy Rajdu Miejskiego. Trasy Rodzinnej dotyczy zapis, dotyczący bazy/biura zawodów. Ale, przy okazji, ponawiamy apel; jeśli ktoś się zgłosił, ale już wie, że nie będzie mógł wystartować (choroba, komunia, niewyróbka ogólna) - prosimy o kontakt. Te miejsca się nie powinny zmarnować!